ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпочато ремонтні роботи на дорозі Харків - Охтирка

26 вересня 2017 | 15:01

Представники дорожніх служб області відзвітували про роботи, виконані за минулий тиждень, під час традиційної прес-конференції 26 вересня.

За інформацією першого заступника начальника Служби автодоріг Харківської області Сергія Пляки, дорожники взялися до ремонту низки нових об'єктів. Так, почалися роботи на шляхопроводі в районі Пісочина і на ділянці дороги Приколотне - Великий Бурлук на території Великобурлуцького району.

«Також розпочато роботи на дорозі Харків - Охтирка. Там відфрезеровано ділянку довжиною 2 км. Завтра-післязавтра почнемо укладання асфальтобетону на ділянці дороги на території Дергачівського району», - розповів Сергій Пляка.

На трасі Київ - Харків - Довжанський дорожники взялися до ремонту дороги від Ізюму до кордону з Донецькою областю. Роботи ведуться двома підрядниками: один працює в напрямку від Ізюма, інший - у напрямку від кордону.

Закінчено роботи на окружній дорозі: тут виконано влаштування шарів з мінеральних сумішей.

Також на минулому тижні тривали роботи на дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград. Всього на сьогодні на об'єкті укладено 14 км нового покриття, йде підготовка нових ділянок.

Завершено першу ділянку ремонту на дорозі Харків - Вовчанськ: тут укладено 4 км асфальтобетону. Проводяться підготовчі роботи на інших ділянках траси.

Також тривають роботи на шляхопроводі в районі села Губарівка Богодухівського району. Там закінчуються монтажні роботи з установлення ригелів, 5-6 жовтня дорожники планують взятися до монтажу балок.

Також на тижні тривали роботи з поточного ремонту доріг області. За інформацією начальника облавтодору Ігоря Турченка, було ліквідовано 8,5 тис. кв. м ямковості, використано 1036 тонн асфальтобетонної суміші.

Фото

Теги: прес-конференція ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх