ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

11 населених пунктів області затвердили нову містобудівну документацію

25 вересня 2017 | 11:59

Проекти генеральних планів було розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури ХОДА.

Так, у рамках реалізації «Програми розроблення містобудівної документації Харківської області» розглянуто генеральні плани села Донець Зміївського району та села Липкуватівка Нововодолазького району.

«Генеральні плани розроблено на замовлення місцевих органів влади у зв’язку із соціально-економічним розвитком сіл та включенням нових територій до їх меж. Плани визначають пріоритети та концептуальні вирішення планування і використання території населеного пункту, забезпечення сталого розвитку села, розвитку виробничої, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, формування національної екологічної мережі», - розповіли в Департаменті містобудування та архітектури.

Крім того, на замовлення Дергачівської та Куп'янської районних державних адміністрацій розглянуто детальні плани територій для розміщення об’єктів дорожнього сервісу, виробничо-складського та сільськогосподарського призначення. На замовлення Пісочинської селищної ради розглянуто детальний план території розміщення об’єкту багатоповерхової житлової забудови, об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в мікрорайоні «Мобіль».

Для поліпшення телекомунікаційної інфраструктури, задоволення попиту населення у сучасному якісному зв’язку на засіданні розглянуто можливість розміщення споруд електрозв’язку в селах Першотравневе, Новоєгорівка, Колодязне Дворічанського району та селі Цибівка Куп'янського району.

Всього на засіданні архітектурно-містобудівної ради було розглянуто та схвалено одинадцять проектів містобудівної документації.

«Наявність містобудівної документації дозволить місцевим органам влади у повній мірі вирішувати питання планування, забудови і управління територіями», - підкреслили в Департаменті містобудування та архітектури ХОДА.

Теги: містобудівна документація генеральний план

Версія для друку Поділиться:


Вверх