Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У міжнародному економічному форумі візьмуть участь делегації більше ніж 30 країн, 15 – на чолі з послами

У міжнародному економічному форумі візьмуть участь делегації більше ніж 30 країн, 15 – на чолі з послами

Головна інвестиційна подія Східної Європи відбудеться в Харкові 22 вересня.

Свою участь у форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» вже підтвердили представники більше ніж 30 країн, зокрема: США, Канади, Китаю, Об’єднаних Арабських Еміратів, Японії, Бразилії, Німеччини, Франції, Норвегії, Бельгії тощо.

«Загалом ми очікуємо понад 40 міжнародних делегацій – окрім делегацій окремих країн, будуть також представники міжнародних організацій таких, як ОБСЄ та КМЄС, - повідомила голова ХОДА Юлія Світлична. – 15 делегацій очолять особисто посли країн. Так, у Харків приїдуть посли США, Китаю та Японії. А також Азербайджану, Албанії, Білорусі, В’єтнаму, Грузії, Казахстану, Македонії, Сербії, Туреччини, Таджикистану, Узбекистану та Хорватії».

Традиційно участь у форумі візьмуть представники керівництва держави та області, бізнес- та експертних кіл країн Європи, Азії, Південної та Північної Америки.

Головними темами для обговорення стануть модернізаційні пріоритети для України, розвиток машинобудування та експорту. У рамках форуму заплановано проведення всеукраїнської наради, присвяченої стратегічним напрямкам розвитку машинобудування, а також 5 панельних дискусій. Темами чотирьох з них стануть окремі драйвери розвитку держави, а саме: децентралізація, інтелектуальна економіка, нова енергетика, розвиток АПК. Окрему дискусію присвятять можливостям розвитку українського експорту.

Нагадаємо, у 2016 році участь у форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» взяли близько 30 міжнародних делегацій, у тому числі 11 – на чолі з послами. Уже традицією стає участь у міжнародному форумі в Харкові послів США: у 2015 році захід відвідав Джеффрі Пайєтт, минулого року – Марі Йованович, яка планує візит у Харків і 22 вересня цього року.