Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Великий Слобожанський ярмарок збере понад 120 сільгоспвиробників з усіх районів області

Великий Слобожанський ярмарок збере понад 120 сільгоспвиробників з усіх районів області

На головному торжищі року на Харківщині представлять понад 2000 товарів, а новий врожай продаватимуть за цінами, що на 10 - 15 % нижчі за середні по області.

Цього року ювілейний – 15-й – Великий Слобожанський ярмарок відбудеться 23 та 24 вересня на відкритому майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір - Експохол» (вул. Академіка Павлова, 271).

«Головною метою ярмарку традиційно є демонстрація досягнень харківських аграріїв і реалізація врожаю 2017 року харків'янам і гостям міста за цінами, які на 10 - 15% нижчі за середні по області», - розповіли в Департаменті економіки та міжнародних відносин ХОДА.

В ярмарку візьмуть участь близько 120 сільгоспвиробників з усіх районів та міст області, а також учасники з Івано-Франківської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської та інших областей. Усього понад 500 суб'єктів господарювання, які протягом дводенних ярмаркових торгів будуть реалізовувати понад 2000 найменувань товарів.

«Усі гості Великого Слобожанського ярмарку матимуть можливість придбати продукти безпосередньо у виробників з районів та міст Харківської області, - відзначили в департаменті. - Крім того, жителі та гості Харківщини зможуть ознайомитися з традиціями, колоритом, культурним надбанням районів і міст області, а також взяти участь у різноманітних розвагах та подивитись дводенний концерт кращих харківських виконавців і фольклорних колективів регіону на головній сцені ярмарку».

Відкриття Великого Слобожанського ярмарку – о 10:00 23 вересня.