ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична провела зустріч із делегацією посольства США

19 вересня 2017 | 13:33

Юлія Світлична провела зустріч із делегацією посольства США

З новим координатором з питань допомоги Посольства США в Україні Памелою Трімонт глава ХОДА обговорила проекти, які вже успішно реалізовано в регіоні за підтримки посольства, а також найближчі спільні плани.

Візит до Харкова став для Памели Трімонт першою робочою поїздкою Україною.

«Я приїхала в Україну місяць тому. Моя перша поїздка - саме до Харкова. Ми знаємо, що ваш регіон славиться своїм промисловим розвитком, науковим потенціалом, технологіями, освітою, і вважаємо, що ваше зосередження на економічному розвитку дасть свої результати. Ми раді бути для вас партнером у багатьох проектах, - підкреслила координатор з питань допомоги Посольства США в Україні, звертаючись до голови ХОДА. - Хочу вас особисто привітати з тим, які добрі стосунки у вас склалися з американським посольством, і відзначити ваші високі лідерські якості».

Юлія Світлична, у свою чергу, поінформувала Памелу Трімонт щодо соціально-економічної ситуації в Харківській області та про проекти розвитку, які реалізуються в регіоні.

«Ми активно займаємося соціально-економічним розвитком. Покращуємо бізнес-клімат - у тому числі шляхом впровадження спільних з посольством США проектів щодо боротьби з корупцією та надання якісних прозорих адміністративних послуг, - зазначила керівник облдержадміністрації. - Серед таких проектів - Регіональний ЦНАП, який було відкрито 1 вересня за участю Президента України, посла США в Україні та перших осіб держави. Це проект, який ми реалізовували спільно з посольством протягом двох років, і сьогодні будівля площею 6000 квадратних метрів, в якій надають 450 адміністративних і соціальних послуг, у своїх стінах обслуговує щодня близько 2000 людей».

Обговорюючи можливості подальшої реалізації спільних ініціатив, Юлія Світлична зазначила, що регіон зацікавлений у співпраці з посольством з метою розробки проектів у сфері освіти, науки та нових технологій, а також проектів з надання підтримки переселенцям у працевлаштуванні та створенні власного бізнесу.

«Ми цінуємо довіру міжнародних партнерів. І запевняємо, що проекти, які ми обираємо для реалізації на території області, буде впроваджено в найкоротші терміни та найефективнішим способом», - запевнила голова ХОДА.

Фото

Теги: світлична посольство зустріч сша делегація трімонт проекти

Версія для друку Поділиться:


Вверх