ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юні співаки області змагатимуться за право представляти Україну на фестивалі «SanremoJunior»

15 вересня 2017 | 15:01

Фінал обласного етапу національного конкурсу «Яскраві діти України», переможець якого поїде на дитячий фестиваль «SanremoJunior» в Італію, пройде 10 жовтня в Харківському оперному театрі.

15 вересня відбувся передфінальний огляд музичних номерів переможців районних етапів конкурсу, які проводилися в області протягом літа.

Обласний етап конкурсу проходить під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної.

«Глава ХОДА виступила з ініціативою провести розширений обласний етап конкурсу й дати можливість дітям із усіх районів проявити себе. У багатьох регіонах учасники конкурсу визначалися на вузьких кастингах, і не всі могли спробувати свої сили. Ми вирішили піти більш демократичним шляхом», - розповів заступник голови - керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев.

Він привітав учасників концерту-огляду від імені Юлії Світличної, побажавши їм яскравих виступів.

«Харківська земля багата талантами. Ми впевнені, що в наших юних співаків є всі шанси виграти конкурс і представити Україну на фестивалі «SanremoJunior» у березні наступного року», - сказав заступник керівника облдержадміністрації.

До фіналу обласного етапу конкурсу «Яскраві діти України» пройшли 39 учасників з усіх районів і міст області та міста Харкова. Вік юних співаків - від 6 до 14 років.

На передфінальному концерті кожен із них представив по дві пісні. Журі, до складу якого увійшли професійні музиканти та викладачі музичних навчальних закладів Харкова, вибрало для кожного учасника одну композицію, яка й прозвучить у фіналі 10 жовтня.

За словами члена журі, вокального тренера проекту «Яскраві діти України» Євгенії Дубової, у фіналі обласного етапу, який пройде в ХНАТОБ ім. М.В. Лисенко, діти будуть виступати з оркестром.

«Виступ з оркестром - це формат конкурсу «SanremoJunior». Перед концертом у дітей буде три дні репетицій і занять. Ті, хто ніколи не виступав з оркестром, зможуть підтягнутися та виступити не гірше за більш досвідчених співаків», - зазначила Євгенія Дубова.

Виступають діти в різних жанрах - академічного та класичного співу, народного та навіть джазового.

«В Україні багато талановитих дітей. Ми раді, що до участі в конкурсі залучаються діти з віддалених районів, сільської місцевості, які не можуть потрапити на кастинги наймасштабніших телепроектів, - розповіла вокальний тренер конкурсу. - Ми хочемо дати цим дітям можливість виступати на високому рівні та проявляти свої таланти».

Фото

Теги: бабічев sanremojunior фестиваль конкурс смотр

Версія для друку Поділиться:


Вверх