Дімітрій Тімченко - в п’ятірці кращих на чемпіонаті світу

Змагання стартували 21 серпня в Парижі. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь у чемпіонаті беруть найсильніші борці з усього світу. Першими медалі розіграли представники греко-римського стилю. У вазі до 98кг бронзовий призер минулого чемпіонату світу харків’янин Дімітрій Тімченко зупинився в кроці від медалі. Дімітрій здолав суперників з Японії, Естонії та Сербії, але в півфіналі поступився майбутньому срібному призеру - росіянину Мусі Євлоєву. У двобої за «бронзу» проти Балажа Киша з Угорщини харків’янин також зазнав поразки та посів, таким чином, п’яте місце. Чемпіоном світу в цій ваговій категорії став борець з Вірменії Артур Алексанян.

Чемпіонат триватиме в столиці Франції до 26 серпня. Попереду виступи представників вільної боротьби, де за медалі в чоловічій ваговій категорії до 125кг боротиметься харків’янин Ален Засєєв.