ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Глави держав Нормандського формату підтримали режим припинення вогню з початку навчального року

23 серпня 2017 | 09:53

Глави держав Нормандського формату підтримали режим припинення вогню з початку навчального року

Про це йдеться у їх спільній заяві.

Президент України провів телефонну розмову з керівниками держав Нормандського формату: Президентом Франції, Федеральним канцлером Німеччини та Президентом Росії.

Петро Порошенко повідомив про відвідання міста Щастя, що неподалік від окупованого Луганська, і зустріч там з представниками передової бази СММ ОБСЄ, яка на постійній основі базується у Станиці Луганській. Президент України висловив повну підтримку її цілодобової роботи у цьому місті.

Петро Порошенко також закликав негайно звільнити усіх українських заручників, які незаконно утримаються у полоні.

За результатами телефонної розмови лідери держав Нормандського формату погодили спільну заяву.

Заява лідерів Нормандського формату за результатами телефонної розмови

Глави держав та урядів Нормандського формату – України, Франції, Німеччини, Росії - провели телефонну розмову 22 серпня 2017 року.

Вони висловили рішучу підтримку запланованого на 23 серпня ц.р. рішення Тристоронньої контактної групи оголосити режим припинення вогню з нагоди початку навчального року.

Лідери висловили сподівання, що це припинення вогню призведе до сталого покращення безпекової ситуації в інтересах школярів та всього цивільного населення Донбасу.

На основі сталого режиму припинення вогню лідери підтвердили персональну відданість подальшій імплементації Мінських домовленостей.

Теги: нормандський формат заява порошенко

Версія для друку Поділиться:


Вверх