Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На святкування Дня незалежності України до Києва прибудуть міністри оборони країн-партнерів і Міністр оборони США

На святкування Дня незалежності України до Києва прибудуть міністри оборони країн-партнерів і Міністр оборони США

Про це повідомив Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Кіровоградської області.

Петро Порошенко підкреслив, що  співпраця України з партнерами є надзвичайно ефективною.

«Для спільного святкування 26-ї річниці Незалежності України до нас у Київ символічно прибудуть міністри оборони наших країн-партнерів і, в тому числі Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Джеймс Меттіс. Великий друг України», - заявив Президент.

Глава держави висловив впевненість, що переговори, які відбудуться під час візиту очільника Пентагону «будуть мати надзвичайно важливе значення для укріплення обороноздатності нашої держави». «В лиху годину пізнаються справжні друзі», - сказав Петро Порошенко.

Він  також підкреслив, що «поєднуючи військові та дипломатичні зусилля для захисту країни від найбільшої армії на континенті, якою є російські збройні сили, з наполегливою роботою щодо реформування країни, ми закладаємо фундамент успішної України з успішними українцями».

«Впевнений, що нас зараз ніхто не зупинить на нашому шляху до успіху. Ми переможемо в цій боротьбі. Все точно буде добре», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив на важливості співпраці з партнерами по НАТО, особливо підкреслив роль Сил спеціальних операцій в налагодженні такої співпраці. При цьому він акцентував на значному внеску бійців ССО в ході виконання завдань у найгарячіших точках війни за незалежність та територіальну цілісність Української держави.

«Сьогодні Сили спеціальних операцій є символом нашої співпраці з нашими партнерами по НАТО», - сказав Глава держави. Він також зазначив, що створюються спеціальні військові бази, які дозволять покращити рівень підготовки наших спецпризначенців.