Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична провела робочу зустріч із радниками голови ХОДА, що забезпечують взаємодію з громадськістю

Юлія Світлична провела робочу зустріч із радниками голови ХОДА, що забезпечують взаємодію з громадськістю

Під час наради обговорили ініціативи та проекти, в реалізації яких потрібна підтримка керівництва області.

«Саме прямий зв’язок із громадськістю дає нам можливість фахово, оперативно та якісно реагувати на запити суспільства. Мені приємно працювати з людьми, які пропонують перспективні проекти та готові втілювати їх у життя. Ми вже зробили разом багато, але попереду в нас ще більше спільних проектів», - звернулася керівник області до представників громадськості.

Під час зустрічі Юлія Світлична представила двох нових радників голови ХОДА - Катерину Садурську та Наталю Куфтеріну.

Заслужений майстер спорту, член національної збірної України з синхронного плавання на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро Катерина Садурська буде допомагати голові облдержадміністрації вирішувати питання спортивного напрямку. Наталя Куфтеріна - кандидат наук, голова Ради молодих вчених при ХОДА та Ради молодих вчених при Міністерстві охорони здоров’я - забезпечить зв’язок між керівником області та молодими науковцями.

Під час зустрічі з Юлією Світличною команда радників обговорила низку проектів у різних сферах життя регіону.

Так, президент харківської Асоціації приватних роботодавців розповів про проекти у сфері малого бізнесу, які спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив учасників АТО та переселенців. Зокрема, два таких проекти планується реалізувати в Пісочині та Нововодолазькій об’єднаній територіальній громаді.

Про підтримку проектів з підвищення рівня знання англійської мови Юлію Світличну попросила волонтер Вікторія Склярова. Вона відзначила зростання уваги іноземців до регіону та необхідність забезпечити супровід іноземних гостей харків’янами, які вільно володіють англійською.

«Мені дуже приємно, що Харківська область є привабливою для іноземців, і це наша спільна заслуга. Звичайно, важливо підіймати рівень знання іноземних мов серед мешканців регіону. Разом зі студентською організацією «Еліта нації» ми реалізуємо проект безоплатних курсів англійської мови. Я підтримую подібні ініціативи, які розширюють наші можливості для розвитку», - зауважила Юлія Світлична.

Учасники зустрічі обговорили питання встановлення у Харкові пам’ятників героям АТО та Небесної сотні.

Юлія Світлична закликала представників громадських організацій якомога швидше визначитися з проектами пам’ятників, запевнивши, що з боку обласної адміністрації буде надано всю необхідну організаційну допомогу.

Також учасники наради обговорили проведення у Харкові 26 серпня Дня шани воїнів і волонтерів АТО. Захід почнеться на 18-му кладовищі, на якому є Алея слави, де поховано загиблих воїнів. За словами волонтерки Ярини Чаговець, на захід запросили представників усіх областей, щоб зробити День шани загальноукраїнським. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку організатори заходу планують розгорнути Прапор єдності, зшитий з прапорів всіх підрозділів, які беруть участь в АТО, а також волонтерських організацій Харківщини. Після заходу прапор передадуть до інших регіонів, щоб вони також долучилися до його створення.

Директор Харківської обласної станції юних туристів Валентина Редіна запропонувала передати всім регіонам разом із прапором примірники книги про 107 загиблих воїнів АТО з Харківщини. Книгу створили педагоги та юні краєзнавці області.

Підсумовуючи зустріч, Юлія Світлична наголосила на важливості втілення проектів, які об’єднують громадськість Харківщини.

«Сьогодні час, щоб об’єднуватися та будувати. Тільки разом ми можемо досягти успіху», - підкреслила голова ХОДА.

У ході зустрічі Юлія Світлична також вручила державні нагороди громадським діячам області. Орден княгині Ольги ІІ ступеню отримала директор комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Валентина Редіна, яка опікується проведенням військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Харківщині. Орден княгині Ольги ІІІ ступеню отримала матір-вихователька дитячого будинку сімейного типу Тетяна Лучка. Медаль «За звитягу» отримала волонтер благодійної організації «Благодійний фонд «Сестра милосердя» Вікторія Склярова, старшому викладачу кафедри Харківської державної академії культури Леоніду Косміну присвоєно звання заслуженого працівника культури. Крім того, почесною грамотою обласної адміністрації нагороджено волонтера благодійної організації «Благодійний фонд «Допомога – це я» Аллу Ройтблат.

Більше фото