ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сироробний завод у Великому Бурлуку відновив роботу після 5-річного простою

28 липня 2017 | 10:53

Сироробний завод у Великому Бурлуку відновив роботу після 5-річного простою

На підприємстві реконструювали обладнання, запустили першу лінію та вже набрали до штату 120 працівників.

27 липня під час робочої поїздки до Великобурлуцького району відновлене підприємство відвідала голова ХОДА Юлія Світлична.

«Великобурлуцький район раніше славився виробництвом своїх сирів. «Сири Бурлука» були знані на території всієї України, але 5 років тому завод припинив свою роботу, і не було перспективи щодо відновлення виробництва, - розповіла керівник області. - Ми знайшли інвестора, інвестор повірив владі. І на сьогодні вже маємо результат».

Голова Великобурлуцької РДА Віктор Слиш розповів, що, очоливши район, одразу розпочав порушувати питання відновлення роботи підприємства, яке було найбільшим на Великобурлуччині.

«До кого тільки я не звертався, щоб звернули увагу на цей завод, запустили. Тільки Юлії Світличній вдалося знайти інвестора та вийти на попередніх власників, щоб досягти необхідних домовленостей, - повідомив Віктор Слиш. - Взагалі такі виробництва здаються не менше, ніж за рік, але за допомоги керівництва області нам вдалося всього за 2 місяці під'єднати сюди газ та вирішити ще низку питань».

Протягом червня - липня 2017 року сироробний завод реконструювали. Більше того, зараз виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами якості ISO 9001:2000. Підприємство стало одним з перших у регіоні, де реалізується проект європейської системи контролю якості ХАССП. Зараз на підприємстві вже працює перша лінія - з виробництва сухого молока.

«Є домовленість з інвестором, що в жовтні вже візьмуться до виробництва сиру, й піде лінійка нових видів сирів. Також будуть відновлювати рецептуру сирів, які тут вироблялися раніше, - повідомила Юлія Світлична. - На даний момент до штату підприємства вже набрали 120 співробітників, я сподіваюся, що з 2018 року ми будемо мати тут до 400 робочих місць, і потужності будуть повністю завантажені».

Віктор Слиш відзначив, що наразі існує проблема нестачі кваліфікованих кадрів.

«Ми обговорили з головою облдержадміністрації це питання і вона пообіцяла допомогти його комплексному вирішенню, залучивши систему профтехосвіти регіону. Зі свого боку ми готові забезпечити нових робітників місцем проживання», - повідомив голова РДА.

Керівник області відзначила, що поновлене великобурлуцьке підприємство може розраховувати на підтримку з боку ХОДА.

«Вже є домовленості з експортерами. Плануємо запросили інвестора заводу взяти участь у міжнародному інвестиційному форумі, що пройде в Харкові у вересні – щоб представити свою продукцію та, можливо, знайти нові ринки збуту», - сказала Юлія Світлична.

Більше фото

 

Фото

Теги: світлична виробництво великий бурлук робоча поїздка сироробний завод відновлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх