ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники готуються розпочати ремонт траси Чугуїв - Мілове від Куп’янська до Луганської області

25 липня 2017 | 15:55

За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної дорожні служби регіону 25 липня відзвітували про ремонтні роботи, що було проведено за минулий тиждень.

Як розповів під час прес-конференції начальник Служби автомобільних доріг Харківської області Євген Зражевець, на всіх 37 об’єктах області проходили відповідні роботи - підготовка або ремонт, проведення тендерів.

Зокрема, минулого тижня одним з основних напрямків для поточного ремонту була дорога Київ - Харків - Довжанський.

«На сьогодні ми фактично завершили комплекс робіт по місту Ізюм, де було облаштовано 10 км 300 м нового покриття. До 20 серпня ми здамо в експлуатацію дорогу, а також буде відремонтовано міст», - зазначив Євген Зражевець.

Він підкреслив, що проведений комплекс робіт на ділянці траси в Ізюмі є прикладом ефективної взаємодії «Укравтодору» й ХОДА. Так, загальний обсяг коштів обласного та державного бюджетів, що заплановані на ремонт ділянки від Чугуєва до Ізюма дороги М-03 (Київ - Харків – Довжанський), склав 92,3 млн грн. Додатково з держбюджету буде виділено ще 120 млн грн. Так, дорожники вже готують до асфальтування 10 км ділянки перед Ізюмом, а також ще дві найбільш зруйновані ділянки. Як зауважив Євген Зражевець, до завершення сезону дорожники забезпечать комфортний проїзд усією трасою від кордону з Полтавською до Донецької області (251 км).

Крім того, наразі триває підготовка до ремонту дороги Чугуїв - Мілове на ділянці від Куп’янська до Луганської області.

«На цій ділянці маємо 13 км повністю зруйнованої дороги. На сьогодні з держбюджету додатково виділять 450 млн грн (з них 215 млн - для ремонту цієї найбільш зруйнованої ділянки), - зазначив Євген Зражевець. - Ми підготували проектно-кошторисну документацію, й за два тижні там будуть розгорнуті роботи. До жовтня виправимо ситуацію та відремонтуємо 60 км зі 110 км цієї дороги».

Також начальник САД у Харківській області навів дані щодо капітального ремонту шляхопроводу поблизу села Губарівка в Богодухівському районі.

«З усього комплексу робіт виконали близько 40%. Роботи тривають цілодобово. Сьогодні проводилося бетонування залізобетонних паль - з 28 влаштовано понад 20», - уточнив Євген Зражевець.

Тривають роботи й на місцевій мережі доріг. Наприклад, облаштовано 600 метрів дороги Фартушне – Цапівка - Гуринівка та розпочато підготовчі роботи з посилення дорожнього покриття. За даними директора ДП «Харківський облавтодор» Ігоря Турченка, минулого тижня проводилися ремонтні роботи на умовах співфінансування з місцевого бюджету у Балаклійському, Первомайському, Кегичівському, Валківському, Коломацькому та Богодухівському районах.

«На даний час проходить тендерна процедура щодо закупівлі 4 великогабаритних автомобілів-солерозподілювачів на базі КрАЗу», - повідомив Ігор Турченко.

Фото

Теги: звіт ремонт доріг служба автомобільних доріг зражевець

Версія для друку Поділиться:


Вверх