ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На рахунку харківських синхроністок – ще одна медаль чемпіонату світу

17 липня 2017 | 11:08

На рахунку харківських синхроністок – ще одна медаль чемпіонату світу

16 липня у технічній програмі дуетів Анна Волошина та Єлизавета Яхно вибороли «бронзу».

Впевнено почали свої виступи харківські майстрині синхронного плавання на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що з 14 по 30 липня проходить в столиці Угорщини.

У перші дні змагань збірна України, яка складається з харківських спортсменок, здобула дві бронзові медалі. Обидві - на рахунку Анни Волошиної, яка посіла третє місце в технічній програмі соло та разом з Єлизаветою Яхно також піднялася на п’єдестал пошани в технічній програмі дуетів.

Нагадаємо, в соло Анна Волошина кваліфікувалася до фіналу з четвертого місця, але у вирішальному виступі змогла підкорити суддів, які поставили їй 91.9992 бала. Цей результат дозволив українці обійти принципову суперницю з Японії Юкіко Інуї на 0.2502 бала.

Друге місце в технічній програмі соло посіла іспанка Она Карбонель (93.6534 бала). На першому була росіянка Світлана Колесніченко (95.2036 бала).

16 липня у технічній програмі дуетів Анна Волошина та Єлизавета Яхно отримали від суддів 92.6482 бала та бронзову медаль чемпіонату. Харків’янки впевнено обійшли сильних суперниць з Японії та Іспанії, а поступилися лише китаянкам Вен Вен Джанг і Тін Тін Джанг, які з результатом 94.0775 бала посіли друге місце, та переможницям чемпіонату росіянкам Олександрі Пашкевич і Світлані Колесніченко (95.0515 бала).

Попереду ще виступи у довільних програмах та командні змагання, а 17 липня Анна Волошина побореться за вихід у фінал довільної програми соло. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Теги: спорт синхронне плавання

Версія для друку Поділиться:


Вверх