Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харків’яни здобули медалі Кубку України з шашок

Харків’яни здобули медалі Кубку України з шашок

На змаганнях збірна Харківської області завоювала 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.

Кубок України з шашок-100 відбувся з 1 по 9 липня в Івано-Франківську. У змаганнях взяли участь команди з дев’яти областей України та Києва.

Представники Харківської області успішно виступили в класичній грі, де завоювали дві золоті медалі.

У змаганнях серед жінок перемогла Юлія Макаренкова. У семи турах вона набрала 11 очок. Стільки ж було на рахунку Ольги Балтажі з Івано-Франківської області, але за додатковими показниками харків’янка перевершила суперницю.

Перемогли харків’яни і в командному заліку в класичній грі. Леонід Ципес, Максим Дороган та Юлія Макаренкова набрали 71 очко. Друге місце було за командою Дніпропетровської області (68 очок), третє посіли представники Запорізької області (59 очок).

У швидкій грі команда Харківської області, до складу якої увійшли Леонід Ципес, Юлія Макаренкова та Анастасія Глушко, набрала 60 очок й посіла третє місце. Перемога була за командою Дніпропетровської області (77 очок), а друге посіла команда Івано-Франківської області (65 очок).

Леонід Ципес також здобув срібну медаль у швидкій грі серед чоловіків. У дев’яти турах харків’янин набрав 13 очок. Перше місце посів Артем Іванов з Дніпропетровської області, на рахунку якого було 16 очок.

На жаль, у блискавичній грі харків’яни залишилися без призових місць. В командному заліку вони посіли четверте місце. Перемога в цьому виді гри дісталася команді з Дніпропетровської області.