ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові проходить засідання Моніторингового комітету Ради Європи

27 червня 2017 | 08:30

У Харкові проходить засідання Моніторингового комітету Ради Європи

Захід зібрав депутатів з 31 країни.

«Моніторинговий комітет Конгресу регіональних влад Ради Європи вперше проводить засідання в Україні. І той факт, що засідання проходить саме в Харкові, свідчить, у першу чергу, про довіру наших європейських партнерів, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Крім того, можемо впевнено говорити, що попри поширену у світі антиукраїнську пропаганду ми змогли донести до європейців інформацію про справжній стан справ в Україні. Наша країна безпечна, до нас можна подорожувати, тут можна вести справи, сюди вигідно інвестувати. Це той сигнал, який отримали вже не лише ключові політичні гравці Європи, але й представники регіонів. І проведення на Харківщині такого масштабного заходу за їх участю переконливо свідчить про це».

Серед питань, які внесені до порядку денного харківського засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад РЄ, - стан регіональної демократії в країнах Європи, захист прав людини, планування наступних моніторингових візитів та результати проведення наглядових місій на виборах тощо. Також у рамках засідання буде проведено презентацію щодо виконання Європейської хартії місцевого самоврядування.

Нагадаємо, рішення провести засідання Моніторингового комітету в Харкові у березні цього року прийняли члени Конгресу регіональних влад Ради Європи. Переконати представників 31 європейської країни приїхати на український схід вдалося голові ХОДА Юлії Світличній. З 2016 року вона представляє Україну в Конгресі регіональних влад Ради Європи. У жовтні 2016-го Юлію Світличну було обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу. Вона також входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету.

Довідка. Моніторинговий комітет Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи стежить за дотриманням зобов'язань державами - членами Європейської хартії місцевого самоврядування, а також готує звіти про стан місцевої та регіональної демократії в Європі й моніторить окремі питання, що стосуються місцевої та регіональної демократії в країнах - членах Хартії.

Більше фото

Фото

Теги: світлична конгрес харків рада європи моніторинговий комітет засідання

Версія для друку Поділиться:


Вверх