Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Завод імені Малишева демонструє, як Харківщина може реалізувати свій потенціал. Юлія Світлична

Завод імені Малишева демонструє, як Харківщина може реалізувати свій потенціал. Юлія Світлична

23 червня голова ХОДА разом із секретарем РНБО Олександром Турчиновим та Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим відвідала головне оборонне підприємство області.

Вони поспілкувалися з керівництвом підприємства,ознайомилися з процесом виробництва бронетехніки та побачили танк у русі.

Секретар РНБО Олександр Турчинов подякував колективу підприємства за участь у захисті держави,  а також відзначив роль голови ХОДА Юлії Світличної у відродженні заводу.

«Вона постійно тут, опікується підприємством,  допомагає у вирішенні проблемних питань», - зауважив Олександр Турчинов.

«Дійсно, ще два роки тому на заводі була скрутна ситуація.  Але сьогодні ми маємо перспективні замовлення, виплачується заробітна плата, заборгованості перед працівниками немає. І якщо декілька років тому ми випускали 5 одиниць техніки на рік, то сьогодні завод випускає три одиниці техніки на місяць, - розповіла Юлія Світлична. - Я бачу динаміку розвитку підприємства та перспективу. Завдяки підтримці держави, профільних міністерств та РНБО, ми забезпечимо завод замовленнями та покажемо, як можемо реалізувати потенціал, який маємо».

Генеральний директор ДП «Завод ім. В.О. Малишева» Олександр Хлань розповів, що товарний випуск підприємства збільшився зі 140 млн грн. у 2014 році до 3 млрд грн. у 2017 році.

«Сьогодні ми бачили танк «Оплот» - це сучасний танк з абсолютно новою комплектацією. Якщо він стане на озброєння ЗСУ, це буде серйозне посилення нашої обороноздатності. Нам буде потрібний зворотній зв’язок з військовими, щоб ми могли вдосконалювати танк та робити його конкурентним на світовому ринку», - зауважив директор заводу.

Олександр Турчинов запевнив, що завод імені Малишева матиме державну підтримку та замовлення. Він повідомив, що в наступного року ЗСУ почнуть переходити на озброєння сучасною технікою. Зокрема, планується закупити для війська щонайменше 10 танків «Оплот». 

Більше фото