Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Президент Трамп може допомогти принести мир в Україну. Петро Порошенко

Президент Трамп може допомогти принести мир в Україну. Петро Порошенко

Під час візиту української делегації до США Петро Порошенко дав інтерв'ю американському телеканалу Fox News, у якому розповів про переговори з Дональдом Трампом.

«Сьогодні унікальний день в українсько-американських відносинах. Це була моя перша зустріч із Президентом США. І я побачив справжнього лідера», - сказав Петро Порошенко.

Президент також зазначив, що українська делегація отримала переконливе підтвердження того, що Сполучені штати підтримують незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та нашу боротьбу за свободу й демократію.

«Ми задоволені всеохоплюючою підтримкою з боку США, яку продемонстрували Президент Трамп і віце-президент Пенс», - підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко повідомив, що під час переговорів обговорювали два блоки питань. Перше стосувалось мирного врегулювання. Президент нагадав події трирічної давнини, коли ним був запропонований мирний план урегулювання ситуації на Донбасі, який пізніше став основою Мінських домовленостей.

«Я абсолютно впевнений, що Президент Трамп як справжній харизматичний лідер може допомогти принести мир на нашу землю», - сказав Петро Порошенко та наголосив, що він у цьому твердо переконаний.

Президент також наголосив, що другою важливою частиною у відносинах двох країн є історія успіху реформ в Україні.

«І тут ми говоримо про ефективну взаємодію у впровадженні реформ в економічній сфері – від поставок вугілля з Пенсильванії українським електростанціям до зрідженого газу з Луізіани до української газотранспортної системи та співпраці в сфері атомної енергетики», - сказав Петро Порошенко.