ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Делегати Конгресу регіональних влад Ради Європи у Харкові відсвяткують День Конституції України

19 червня 2017 | 13:26

27 червня вперше в історії України в Харківській області пройде засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Питання організації та проведення заходу обговорили 19 червня під час наради, яку провів перший заступник голови ХОДА Марк Беккер. Він повідомив, що іноземні делегати (більше ста учасників) почнуть прибувати в Харків з 24 червня, а безпосередньо засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи відбудеться 27 червня. Уже відомо, що делегати після завершення засідання залишаться в Харкові та приймуть участь у святкуванні Дня Конституції України.

Марк Беккер нагадав, що в жовтні 2016 року голова ХОДА Юлія Світлична була обрана Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету.

«Це демонструє високий рівень представництва Харківської області в Конгресі. Вже складена програма засідання Моніторингового комітету на Харківщині. Впевнений, що захід буде проведено на високому рівні, адже наш регіон має великий досвід співпраці з іноземними партнерами та проведення масштабних міжнародних заходів», - сказав перший заступник голови ХОДА.

Під час наради були обговорені організаційні питання, зокрема приділена увага організації заходів безпеки.

Довідка. Моніторинговий комітет Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи стежить за дотриманням зобов'язань державами - членами Європейської хартії місцевого самоврядування, а також готує звіти про стан місцевої та регіональної демократії в Європі й моніторить окремі питання, що стосуються місцевої та регіональної демократії в країнах - членах Хартії. 

Фото

Теги: рада європи світлична беккер конгрес харків моніторинговий комітет засідання нарада підготовка

Версія для друку Поділиться:


Вверх