ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2018 році фінансування об'єднаних громад збільшиться вдвічі

14 червня 2017 | 18:04

Про це представникам ОТГ області та громад, які ініціювали процес об'єднання, повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

14 червня він взяв участь у відеосемінарі, організованому Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. У ході семінару на важливості відповідності поданих проектів затвердженим стандартам увагу представників громад акцентував Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Також під час заходу обговорили створення центрів безпеки і центрів надання адмінпослуг в ОТГ. Розглядалися і проекти створення медичних амбулаторій, нюанси правильної підготовки проектів розвитку інфраструктури ОТГ.

Євгеній Шахненко подякував Мінрегіону за організований семінар.

«Сьогодні у нас були присутні близько 70 осіб, в тому числі і представники 6-ти ОТГ. Були обговорені першочергові питання підготовки проектів розвитку об'єднаних територіальних громад. Пропоную проводити такі зустрічі регулярно», - сказав заступник керівника області.

Крім того, він повідомив, що наступного року фінансування громад збільшиться вдвічі.

«Ми повинні і далі активно розвивати громади за чотирма рекомендованим міністерством напрямками: це школи, лікарні, центри надання послуг та центри безпеки, - звернувся до присутніх Євгеній Шахненко. - Проекти повинні бути якісні і комплексні».

Заступник голови ХОДА доручив брати участь в оформленні проектів профільним департаментам облдержадміністрації.

«Громади, які тільки ініціювали процес об'єднання, повинні розуміти, що чим швидше і якісніше проведено об'єднання, тим швидше залучимо необхідні для розвитку територій кошти», - підкреслив Євгеній Шахненко.

Фото

Теги: шахненко відео-семінар фінансування громад отг проекти розвитку

Версія для друку Поділиться:


Вверх