ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині проходять переговори Президента України та Президента Литовської республіки

09 червня 2017 | 12:34

Під час зустрічі Петро Порошенко та Даля Грібаускайтє планують обговорити підготовку до Саміту «Україна – ЄС».

Серед тем, які будуть порушені під час переговорів, - подальша співпраця з НАТО в контексті нещодавнього Саміту Альянсу, проблематика двосторонніх відносин, а також посилення взаємодії для протидії російській агресії.

Глави двох держав також зустрінуться з представниками ЗМІ та з українськими військовослужбовцями АТО, які проходили реабілітацію в Литві.

Ввечері 9 червня Президент Литовської республіки візьме участь у заходах з нагоди Днів Литви в харківському Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

За інформацією Посольства Литовської республіки в Україні, Дні Литви в нашій області проходитимуть з 9 до 11 червня. Цими днями у Харкові пройде литовський ярмарок, де будуть представлені литовські національні ремесла, національні страви, можливості туризму та навчання в Литві, з концертами виступатимуть литовські й українські артисти.

Офіційне відкриття литовського ярмарку за участю Далі Грібаускайтє та голови ХОДА Юлії Світличної відбудеться в ЦПКіВ ім. М. Горького 9 червня о 17:00.

Більше фото

Фото

Теги: порошенко світлична зустріч грібаускайтє харків президент литва

Версія для друку Поділиться:


Вверх