ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Представників ОТГ навчали працювати з коштами субвенції на розвиток інфраструктури

01 червня 2017 | 11:00

Семінар для об’єднаних громад провів Харківський ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» спільно з Департаментом економіки ХОДА.

У 2017 році об’єднані громади отримають субвенцію з державного бюджету на розвиток інфраструктури. Обсяг фінансування залежатиме від площі території та кількості сільського населення громади та розраховуватиметься за відповідною формулою.

«Найближчим часом очікується прийняття відповідної постанови Кабінету міністрів України про порядок та умови надання такої субвенції», - відзначила директор харківського «Центру розвитку місцевого самоврядування» Діана Баринова.

Вона повідомила, що, за попередніми розрахунками, розмір цієї субвенції для ОТГ Харківщини може скласти:

- для Старосалтівської селищної ради Вовчанського району – 5,815 млн грн;

- для Чкалівської селищної ради Чугуївського району – 5,163 млн грн;

- для Мереф'янської міської ради Харківського району – 1,690 млн грн;

- для Роганської селищної ради Харківського району – 4,986 млн грн.

«Харківська область є одним з лідерів щодо реалізації проектів коштом Державного фонду регіонального розвитку, - відзначив у ході семінару начальник відділу капітальних вкладень Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Юрій Зєєнко. - У 2016 році саме з ДФРР було профінансовано 25 проектів на суму 152,580 млн грн. Упевнений, що проекти на отримання субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад будуть реалізовані якісно та в повному обсязі».

Довідка. Харківський ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» було відкрито 24 травня 2017 року. Центр є недержавною неприбутковою організацією, яка створена за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Діяльність організації спрямована на зміцнення спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному та місцевому рівнях.

Контакти Центру: адреса - пров. Банний, 1, м. Харків 61000; e-mail: lgdc.kharkiv@gmail.com; телефон: (097) 670-01-00.

Фото

Теги: отг громади семінар субвенція баринова

Версія для друку Поділиться:


Вверх