ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники області відзвітували про ремонтні роботи, які були виконані за тиждень

30 травня 2017 | 16:26

Дорожники області відзвітували про ремонтні роботи, які були виконані за тиждень

Про стан та ремонт доріг в регіоні 30 травня під час прес-конференції розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець.

Керівник Служби відзначив, що, на виконання доручення голови ХОДА Юлії Світличної, дорожники щотижня інформуватимуть громадськість про те, що було зроблено на дорогах області, та про найближчі плани.

Так, за інформацією Євгена Зражевця, увага облавтодору та САД на минулому тижні була прикута до реконструкції Балаклійського мосту, що знаходиться в аварійному стані. Найближчими днями буде проведена відповідна експертиза, після чого тут буде організовано пішохідне сполучення та реверсивний рух для легкового автотранспорту.

Також, за словами начальника САД, розпочато капітальний ремонт шляхопроводу поблизу села Губарівка Богодухівського району. Зокрема, проводиться демонтаж старих частин берегових опор та прогонових будов, влаштування під’їзних шляхів до будівельного майданчику, завезення будівельних матеріалів.

«З 23 по 30 травня виконувались роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном на автомобільних дорогах Київ - Харків - Довжанський (полтавський та донецький напрямки), Харків – Красноград - Перещепине, Харків – Сімферополь - Алушта – Ялта, Харків – Охтирка, Чугуїв – Мілове, Мерефа – Лозова – Павлоград, Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка, Харків – Вовчанськ, Зачепилівка – Кегичівка - Старовірівка, Сахновщина – Ізюм – Куп’янськ - КПП «Піски», Валки – Пархомівка, Задонецьке – Коропове, Харків – Липці тощо. За цей період також ліквідовано 14 974 квадратних метрів ямковості. Використано 1800 тон асфальтобетонної суміші», - надав інформацію Євген Зражевець.

Він також повідомив, що роботи з поточного ремонту було проведено на трасі Київ – Харків – Довжанський від Чугуєва до повороту на Куп’янськ (уже виконані роботи з влаштування покриття протяжністю 8,2 км (100%). На цій само трасі в місті Ізюм відремонтовано 10,4 км дорожнього покриття (100%). На трасі Чугуїв – Мілове (на ділянці від повороту на м. Купянськ в бік села Малинівка облаштовано 300 погонних метрів нового покриття). На ділянці від села Першотравневе в бік Куп’янська облаштували 3,9 км верхнього шару покриття.

На цьому тижні дорожники намітили продовження робіт з ліквідації ямковості на напрямках: Київ – Харків - Довжанський (донецький напрямок), Харків - Охтирка, Чугуїв – Мілове, Мерефа – Лозова - Павлоград, Харків – Зміїв – Балаклія - Гороховатка, Харків – Вовчанськ - КПП «Чугунівка» – та на шляхах, що ведуть до місць відпочинку на водоймах Харківщини. Крім того, проводитиметься  поточний ремонт траси Чугуїв – Мілове (46 – 49 км та 56 - 62 км дороги). 

Фото

Теги: звіт ремонт доріг служба автомобільних доріг зражевець

Версія для друку Поділиться:


Вверх