ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області стартувала дитяча літня оздоровча кампанія

29 травня 2017 | 15:33

У Харківській області стартувала дитяча літня оздоровча кампанія

702 пришкільних табори розпочали роботу 29 травня, з 1 червня дітей почнуть приймати заміські табори.

Як розповіла в ході прес-конференції 29 травня заступник начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА Лариса Козлова, всього в оздоровленні дітей влітку будуть задіяні 744 установи області. З них понад 700 - це пришкільні табори, 28 - стаціонарні, а також табори праці та відпочинку.

Крім того, понад 7 тисяч дітей соціально незахищених категорій зможуть оздоровитися в таборах за межами Харківської області. Кошти на закупівлю путівок було виділено з обласного бюджету.

«У цьому році з обласного бюджету було виділено безпрецедентну суму на оздоровлення дітей пільгових категорій - понад 40 млн грн. Близько 5 тис. путівок вже закуплено, по інших йдуть торги, - розповіла Лариса Козлова. - На даний момент вже близько 1 тис. наших дітей відпочивають в різних регіонах України: близько 400 - у таборах «Молода гвардія» та «Артек», 520 дітей - у санаторії «Таврія» в Херсонській області».

Всього в цьому році в області планують оздоровити понад 220 тисяч дітей шкільного віку.

«У минулому році Харківська область була лідером з оздоровлення дітей серед регіонів України. Ми взяли на себе зобов'язання і в цьому році зберегти лідируючі позиції та якісно оздоровити наших дітей, створивши для них максимально безпечні умови», - підкреслила Лариса Козлова.

Як розповів під час прес-конференції заступник директора Департаменту науки і освіти ХОДА Володимир Ігнатьєв, пришкільні табори працюватимуть з 29 травня по 16 червня. У них планують відпочити понад 73,5 тис. дітей. Пришкільні табори в Чугуєві будуть працювати до кінця червня, а також у серпні.

Частина дітей відпочине в наметових таборах в Лозовій і Херсонській області. Вони будуть працювати з 25 червня по 25 серпня.

За даними Володимира Ігнатьєва, відпочинком у пришкільних таборах і таборах праці та відпочинку планується охопити 36% школярів області.

Теги: табір оздоровча кампанія літній відпочинок козлова ігнатьєв

Версія для друку Поділиться:


Вверх