Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили організаційні питання проведення чемпіонату Європи з боксу

25 травня 2017 | 17:55

25 травня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення чемпіонату Європи з боксу 2017 року серед чоловіків.

Крім представників профільних департаментів ХОДА та Федерації боксу України, у засіданні взяли участь фахівці силових відомств, ДСНС і інших структур, які будуть задіяні в проведенні заходу.

Учасники заходу обговорили нюанси підготовки інфраструктури, питання проживання спортсменів, медичного обслуговування, підготовки волонтерів, логістичні питання і ін.

Марк Беккер акцентував увагу всіх учасників процесу на необхідності гарантувати безпеку спортсменів і уболівальників. Він підкреслив, що силовики повинні консолідувати зусилля і вжити всіх необхідних заходів для того, щоб чемпіонат відбувся на найвищому рівні.

Нагадаємо, глава ХОДА Юлія Світлична зазначила, що в регіоні буде вжито всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки спортсменів і вболівальників.

Питання проведення змагань обговорювалися на засіданні Організаційного комітету з проведення в Україні чемпіонату Європи з боксу 2017 року серед чоловіків під керівництвом Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна, який підкреслив, що Україна, як сторона, яка приймає високий чемпіонат, повинна забезпечити належний рівень його підготовки.

Континентальний турнір з боксу - чемпіонат Європи серед чоловіків - Харків прийматиме з 16 по 25 червня. Передбачається участь 350 спортсменів з 44 країн світу. Під час змагань будуть розіграні ліцензії на чемпіонат світу в 10 категоріях.

Фото

Теги: беккер чемпіонат з боксу оргкомітет засідання

Версія для друку Поділиться:


Вверх