ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розширено перелік енергоефективного обладнання та матеріалів, які ОСББ можуть придбати за «теплими» кредитами

25 травня 2017 | 11:11

Розширено перелік енергоефективного обладнання та матеріалів, які ОСББ можуть придбати за «теплими» кредитами

Відповідні зміни до Обласної програми стимулювання ОСББ/ЖБК до впровадження енергоефективних технологій на 2016 - 2020 роки внесли під час ХІ сесії Харківської обласної ради.

Як пояснив директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк, перелік було розширено у відповідності зі змінами до постанов Кабінету міністрів.

Зокрема, відтепер за обласною програмою співвласники багатоквартирних будинків зможуть придбати додатково обладнання і матеріали для проведення робіт з термомодернізації внутрішньобудинкових систем опалення та систем гарячого водопостачання, теплонасосні системи для водяної системи опалення та гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них, системи сонячного теплопостачання та гарячого водопостачання, багатотарифні прилади обліку електричної енергії (лічильники активної електричної енергії). Також у ОСББ з’явилася можливість купувати на пільгових умовах не тільки вікна, а й двері для місць загального користування - під’їздів, підвалів, технічних приміщень, горищ.

Крім того, збільшено кількість банків, які беруть участь у реалізації регіональної програми. До «Ощадбанку», «Укргазбанку» та «Укрексімбанку» приєдналося Харківське регіональне відділення ПАТ КБ «Приватбанк».

Нагадаємо, Програму стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів Харківської області до впровадження енергоефективних заходів на 2016 - 2020 роки було затверджено у жовтні  2015 року. Вона передбачає відшкодування з обласного бюджету 20% суми кредитів, залучених ОСББ та ЖБК на утеплення та інші енергоефективні заходи.

Більше фото

Фото

Теги: сесія осбб жбк теплий кредит енергоефективність

Версія для друку Поділиться:


Вверх