ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Понад 40 роботодавців пропонуватимуть роботу на Ярмарку вакансій у Харкові

16 травня 2017 | 12:34

Захід пройде 18 травня з 11:00 до 15:00 у VIP-зоні ОСК «Металіст» (вул. Плеханівська, 65).

«За статистикою, майже кожен третій безробітний - віком від 18 до 35 років. Щоб допомогти молоді зорієнтуватись на українському ринку праці та влаштуватись на роботу, понад 40 роботодавців запропонують високооплачувані вакансії, - розповідають у відділі інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості. - Робота чекатиме на менеджерів, маркетологів, рекрутерів, провізорів, копірайтерів, перекладачів, айтішників та інженерів, представників робітничих професій. Увазі шукачів роботи буде представлено майже 50,2 тис. вакансій по Україні, з яких 3,2 тис. вакансій - у Харкові».

Охочі зможуть пройти тестування, отримати інформацію щодо професійного навчання та інші корисні поради з пошуку роботи. Відбудуться безкоштовні майстер-класи та тренінги.

«Родзинкою» заходу стануть співбесіди англійською мовою. Серед роботодавців будуть представники міжнародних компаній. Активна молодь зможе створити відеорезюме.

Довідка. Ярмарок вакансій пройде під гаслом «Вдягни вишиванку - втіль у життя професійну забаганку!» в рамках Всеукраїнської кампанії «День кар’єри (Profit day)». Проект орієнтований на молодь без досвіду роботи, яка починає свою професійну кар’єру. Заходи відбудуться у 8 регіонах України.

Теги: ярмарок вакансій служба зайнятості

Версія для друку Поділиться:


Вверх