ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Військові закликають громадян не запускати безпілотники поблизу військових частин

10 травня 2017 | 13:48

Військові закликають громадян не запускати безпілотники поблизу військових частин

Будь-які літальні апарати поряд з військовими об’єктами будуть збивати без попередження.

За словами військових, останнім часом почастішали випадки затримання оперативно-черговою службою цивільних осіб, які намагалися проникнути на територію режимних військових об’єктів Повітряних Збройних сил України, що розташовані у різних військових гарнізонах.

У зв’язку з цим військові звертаються до мешканців області з проханням бути уважними та утримуватися від спроб випадкового чи навмисного проникнення на території військових частин. Громадянам нагадують: у зв’язку з постійними намаганнями антидержавних сил вчинити провокації біля військових об’єктів, військовослужбовці добових нарядів мають право застосовувати зброю під час несення служби.

Використання безпілотних літальних апаратів над військовими частинами, базами, складами, арсеналами, позиціями бойового чергування будуть вважатися порушеннями, прирівняними до спроби проникнення на територію військового об’єкта. Такі апарати будуть збиватися без попереджень над об’єктами та на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів, будуть затримуватися та притягуватися до відповідальності згідно із законодавством України.

Також громадян закликають повідомляти силовикам про підозрілих осіб, помічених поруч з військовими об’єктами.

Телефони «гарячої лінії» у Харківському гарнізоні: 343-16-11 (черговий військової частини А1451), 704-96-52 (черговий Управління ВКР СБУ у Харківській області), 337-78-80 (черговий Шевченківського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області).

Теги: безпілотник літальний апарат військовий об'єкт

Версія для друку Поділиться:


Вверх