ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Україні стартувала інформаційна кампанія з професійної орієнтації абітурієнтів

10 травня 2017 | 11:17

В Україні стартувала інформаційна кампанія з професійної орієнтації абітурієнтів

У Державній службі зайнятості впевнені, що це допоможе молодим українцям визначитись з професією.

Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі Інтернет транслюватиметься низка соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців, інформує прес-служба відомства.

Відеоролики можна переглянути тут.

«Саме тестування - абсолютно нескладне, але дуже корисне. Адже, за даними міжнародних експертів, близько половини випускників працює не за фахом, а кожен третій іде змінювати професію одразу після закінчення вищого навчального закладу. Тому дуже важливо ще у школі зрозуміти - до чого у тебе лежить душа, і продовжувати навчатись саме за тією професією, яка підходить під тип темпераменту людини, її індивідуальні схильності та здібності», - зазначив заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості, не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності, до якої найбільш схильна людина.

Нагадаємо, для того, щоб попередньо записатись на консультацію до центру зайнятості, можна використати сервіс електронної черги, який доступний тут.

Теги: абітурієнти служба зайнятості

Версія для друку Поділиться:


Вверх