На Харківщині запалили Вогонь миру
![На Харківщині запалили Вогонь миру На Харківщині запалили Вогонь миру](/content/documents/865/86433/thumb-newsDocument-564x376-23a1.jpg)
Наша область долучилась до загальноукраїнської акції «Запали вогонь миру», яка традиційно проходить 8 травня о 23:00.
Саме о 23:00 8 травня 1945 року вступила в силу капітуляція нацистської Німеччини та завершилася Друга світова війна. Першу хвилину миру відзначають запаленням символічного вогню. Такий Вогонь миру, у тому числі, запалили й у вікнах будівлі ХОДА.