Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Кубок України з футболу прибув на Харківщину

Кубок України з футболу прибув на Харківщину

5 травня представники Федерації футболу України передали футбольний трофей голові ХОДА Юлії Світличній.

«На Харківщину повертається великий футбол. Я дуже вдячна президенту Федерації футболу України Андрію Павелку за те, що підписаний у 2016 році меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією та ФФУ дає змогу підтримувати та розвивати харківський футбол. Ми маємо один з найкращих та найпотужніших стадіонів в Україні, який має можливість приймати матчі європейського рівня та, звісно, фінал Кубку України з футболу. Я надзвичайно задоволена тим, що вболівальники не лише з нашого регіону, але й з усієї України зможуть насолодитися фіналом між двома найсильнішими командами – «Динамо» та «Шахтар» - та отримати купу позитивних емоцій», - сказала Юлія Світлична.

За словами голови ХОДА, Кубок України буде встановлено в безпечному та зручному місці, щоб усі вболівальники змогли побачити його та сфотографуватися. Директор Департаменту з питань стадіонів та безпеки проведення змагань і реалізації спеціальних проектів ФФУ Іван Федоренко висловив вдячність керівництву облдержадміністрації, футбольній громадськості, вболівальникам за запрошення провести фінал Кубку України з футболу саме в Харкові.

«Кубок на тиждень стане святом футболу в Харкові. Співпраця обласної державної адміністрації та Федерації футболу України, особисто керівників - Андрія Павелка та Юлії Світличної - дає свої результати. Фінал Кубку України проводитиметься на Харківщині. Я впевнений, що це гарний поштовх для розвитку цього виду спорту в регіоні», - зазначив Іван Федоренко.

Фінальний матч Кубку України з футболу між командами «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк) відбудеться 17 травня 2017 року на КП ОСК «Металіст». 

«Ми запрошуємо всіх уболівальників, усіх, хто любить футбол, насолодитися дійсно гарним матчем. Я думаю, що кожен отримає велике задоволення. І хай переможе найсильніший!», - сказала Юлія Світлична. 

Довідка. Кубок України з футболу - другий за значенням футбольний турнір України. Перемога в турнірі дає право участі в груповому етапі Ліги Європи УЄФА (до 1999 року - в Кубку володарів кубків УЄФА, у 1999-2009 роках - в Кубку УЄФА). За час свого існування турнір практично в кожному розіграші змінював свою схему, проте за 26 проведених розіграшів лише 5 клубів ставали володарями Кубка: «Динамо» (Київ) - 11 разів, «Шахтар» (Донецьк) - 10, «Чорноморець» (Одеса) - 2, «Ворскла» (Полтава) - 1, «Таврія» (Сімферополь) - 1.