Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

За час ліквідації наслідків НС у Балаклію надіслали близько 100 тонн продуктів

За час ліквідації наслідків НС у Балаклію надіслали близько 100 тонн продуктів

Про це повідомив голова Балаклійської РДА Степан Масельський під час розширеного засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії 27 квітня.

Так, за даними керівника району, гуманітарна допомога продуктами харчування, засобами гігієни та теплими речами була отримана від ХОДА, Київської міської державної адміністрації, районів Харківської області, районів та міст Київської, Полтавської, Хмельницької, Миколаївської, Донецької, Житомирської областей, благодійних фондів, сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців та мешканців Балаклійського району.

«Усього  було отримано близько 100 тонн  різних продуктів харчування. Це хліб, молочні продукти, масло вершкове, борошно, цукор, крупи, макаронні та ковбасні вироби, олія, рибні консерви, вода, овочі, фрукти, чай, печиво, цукерки, консервовані овочі та інше, - перерахував Степан Масельський. – Також мешканцям міста Балаклія було спрямовано понад 25 тисяч продуктових наборів, видавалися засоби гігієни та теплі речі».

Крім того, в період надзвичайної ситуації в м. Балаклії особам з інвалідністю, людям похилого віку та постраждалим мешканцям району через медичні заклади надавалась гуманітарна допомога у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення, ковдр та засобів особистої гігієни. Загальна сума цієї допомоги склала 572,2 тис. грн.

«Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації областями, районами Харківської області, а також Агенцією ООН у справах біженців, було надано допомогу у вигляді будівельних матеріалів», - повідомив керівник Балаклійського району. 

За його даними, до району надійшло: 13,6 т цементу, 11,9 тис. листів шиферу, 2 т цвяхів, понад 1,5 тис. кв.м. скла, 271 рулон руберойду, 4500 п/м поліетиленової плівки,140 рулонів паробар`єру, 208,3 куб. м пиломатеріалів тощо.