Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В області подано 35 додаткових проектів, які можуть бути профінансовані ДФРР

В області подано 35 додаткових проектів, які можуть бути профінансовані ДФРР

Про це повідомили 21 квітня під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення додаткового попереднього конкурсного відбору інвестиційних проектів і програм.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка. Він зазначив, що Харківська область вже подала 6 проектів, які пройшли міжвідомчу комісію Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

«На реалізацію цих проектів виділять 113 млн грн. Ще 64 млн грн ми повинні спрямувати на проекти з енергоефективності для державних й комунальних навчальних і медичних установ. Заявки на ці програми ми й приймали до 10 квітня», - сказав Євгеній Шахненко.

Як зазначив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов, всього органами місцевого самоврядування та виконавчої влади було подано 39 інвестиційних програм і проектів на загальну суму 153,5 млн грн. З цієї кількості один не відповідав технічним завданням і три проекти не мали необхідного пакету документації. Тому на оцінювання регіональної комісії було винесено 35 інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку в цьому році, за напрямками: енергоефективність державних і комунальних навчальних і медичних закладів, а також розвиток мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг.

«Ці проекти відповідають технічним завданням і розміщені на сайті ДФРР. Загальна сума цих проектів - 141 млн грн», - сказав Олександр Лукашов.

За його словами, члени регіональної комісії проведуть оцінку проектів на найближчому засіданні, після чого документи будуть передані в Мінрегіонрозвитку для затвердження на міжвідомчій комісії.