У частині знеструмлених населених пунктів Харківщини відновлено електропостачання
![У частині знеструмлених населених пунктів Харківщини відновлено електропостачання У частині знеструмлених населених пунктів Харківщини відновлено електропостачання](/content/documents/862/86146/thumb-newsDocument-564x376-42cc.jpg)
Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.
За даними на 16 годину 19 квітня, до електрики під'єднали вже 13 населених пунктів, що були знеструмлені повністю. Електропостачання поновлюють ще в 87-ми.
З тих населених пунктів, що були відімкнені частково, 15-ть - вже зі світлом, залишається поновити електрику в 53-х.
«Над відновленням електропостачання в області працюють 174 аварійні бригади «Харківобленерго» у складі близько 520 робітників», - розповіла Юлія Світлична.
Служба автомобільних доріг області та «Облавтодор» готують техніку до обробки доріг піщано-сольовими сумішами та розчищення обочин.
«Сьогодні проїзд по дорогах області повністю забезпечено. З наслідками снігопаду ми впоралися. Вночі сильних опадів не очікуємо, синоптики прогнозують різке зниження температури повітря до 7 градусів морозу, що спричинить утворення ожеледиці. Тому необхідно провести протиожеледні заходи на дорогах. Щойно температура стане нижче нуля, дорожні служби розпочнуть обробляти проїжджу частину протиожеледними матеріалами», - повідомила керівник області.