Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вирішуємо всі проблемні питання, викликані негодою, максимально оперативно. Глава ХОДА

19 квітня 2017 | 12:44

Юлія Світлична повідомила, що всі служби, відповідальні за життєзабезпечення області, перейшли на посилений режим роботи.

«В області створено штаб для координації роботи всіх структур і відомств, які займаються ліквідацією наслідків негоди. Ситуація - під контролем, вирішуємо всі проблемні питання максимально оперативно. У райони, де було знеструмлено населені пункти, вже направлені аварійні бригади для проведення ремонтних робіт», - сказала глава ХОДА.

Нагадаємо, за даними на 9:00 19 квітня, в області був повністю знеструмлений 61 населений пункт, 33 - частково. Усуненням неполадок на електромережах займаються 170 аварійних бригад «Харківобленерго» (близько 500 працівників).

Також голова ХОДА зазначила, що у зв'язку зі снігопадом для розчищення доріг була виведена додаткова техніка. Зараз дороги області розчищають 180 одиниць техніки і 350 робочих.

Юлія Світлична також повідомила, що через погодні умови в школах 24 районів області повністю зупинили навчальний процес, у трьох районах школи закрито частково.

За словами голови ХОДА, рішення про включення опалення у закладах соціальної сфери органи місцевого самоврядування приймають самостійно.

«Якщо є така необхідність, то за наявністю автономної котельні вона може бути запущена на розсуд місцевих органів управління», - зазначила керівник області.


Теги: світлична негода штаб ліквідація наслідків електрика сніг

Поділиться:Схожі новини