ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Підтримую рішення обласної федерації про висунення Андрія Павелка на пост президента ФФУ. Юлія Світлична

17 квітня 2017 | 17:00

Підтримую рішення обласної федерації про висунення Андрія Павелка на пост президента ФФУ. Юлія Світлична

17 квітня голова ХОДА та президент ФФУ провели робочу нараду на стадіоні «Металіст».

У ході наради Юлія Світлична підкреслила, що повністю підтримує рішення Харківської обласної федерації футболу, яка визначилася з кандидатом на пост президента ФФУ. 15 квітня на позачерговому засіданні виконкому члени ХОФФ одноголосно підтримали пропозицію голови обласної федерації Євгена Краснікова висунути на пост президента ФФУ Андрія Павелка.

«Разом з Андрієм Павелком ми змогли повернути великий футбол до Харкова. Цей президент ФФУ зробив для розвитку футболу в Харкові більше за своїх попередників. І вболівальники це цінують. У нас є перспектива, ми бачимо розвиток і будемо підтримувати ФФУ, а ФФУ, сподіваюся, і надалі буде підтримувати Харківську область», - сказала керівник облдержадміністрації.

Андрій Павелко подякував Юлії Світличній за підтримку й, у свою чергу, підкреслив, що Харківська область є однією з пріоритетних для Федерації футболу.

Нагадаємо, за підтримки Андрія Павелка до Харкова вдалося повернути великий футбол. У жовтні 2016 року керівництво області та ФФУ підписали меморандум, цілями якого є популяризація та розвиток футболу на території регіону. Перший за три роки міжнародний матч між збірними України та Сербії пройшов на стадіоні «Металіст» у листопаді 2016 року. А вже в грудні виконком ФФУ прийняв рішення про проведення в Харкові фінального матчу Кубка України з футболу.

Більше фото

Фото

Теги: світлична павелко президент ффу кандидатура підтримка

Версія для друку Поділиться:


Вверх