Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Голова ХОДА та президент ФФУ вручили м'ячі харківським учасникам «Відкритих уроків футболу»

Голова ХОДА та президент ФФУ вручили м'ячі харківським учасникам «Відкритих уроків футболу»

Святковий захід пройшов на стадіоні «Металіст» 17 квітня.

Його учасниками стали 120 дітей з Харківської області, половина з яких - переселенці з Донбасу. Діти беруть участь у соціальному проекті ФФУ «Відкриті уроки футболу», до якого в цілому залучено близько 19 тисяч школярів з усієї України.

«Відкриті уроки футболу» - хороший соціальний проект, який організовує та проводить Федерація футболу України та особисто президент федерації. Обласна адміністрація, безумовно, підтримує таку ініціативу, - розповіла Юлія Світлична, звертаючись до учасників свята. - Сподіваюся, що кожен, хто сьогодні отримає приз, буде їм активно користуватися, що ви станете відомими спортсменами, якими ми будемо пишатися».

Голова ХОДА та президент ФФУ Андрій Павелко привітали учасників свята та вручили кожному подарунок - футбольний м'яч.

Довідка. Проект ФФУ «Відкриті уроки футболу» впроваджується в трьох областях України: Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській. Він спрямований на допомогу, в першу чергу, дітям-переселенцям з Донбасу. Фестиваль є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України Уряду Німеччини і виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Більше фото