Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Мешканці Харківщини можуть у повному обсязі скористатися програмою «Доступні ліки». Юлія Світлична

13 квітня 2017 | 14:52

13 квітня голова ХОДА взяла участь у всеукраїнській селекторній нараді, яка була присвячена запровадженню в регіонах урядової програми «Доступні ліки».

Засідання пройшло під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Юлія Світлична повідомила, що в Харківській області за програмою виписано 23 тисячі рецептів, за половиною з них пацієнти вже отримали ліки.

«Ми працюємо відповідно до поставлених урядом завдань. Щодо розподілення коштів - вони вже доведені до нижчого рівня. У реалізації програми задіяно 64 медичні установи. Укладені договори майже з 200 аптечними закладами, наразі розширюємо мережу реалізації медпрепаратів», - розповіла керівник облдержадміністрації.

Вона підкреслила, що коштів, які виділені урядом на забезпечення програми в Харківській області, достатньо.

«Тому кожний - на своєму місці: від лікарів до представників місцевої влади та самоврядування - має максимально долучитися до реалізації програми, щоб люди могли у повному обсязі використовувати цю послугу, - наголосила Юлія Світлична. - Державою розроблений механізм, який передбачає адресний підхід до розподілу ліків. Пацієнт приходить до лікаря, йому виписують рецепт на конкретний препарат і він обмінює його на ліки в аптеці. Механізм - новий, тому ми маємо зосередити максимум зусиль на його реалізації».

Говорячи про головні завдання щодо впровадження програми, голова ХОДА наголосила на важливості інформування населення.

«Залучаємо до цієї роботи засоби масової інформації, установи соцсфери, органи місцевої влади та самоврядування. Розміщуємо інформацію в мережах аптек та інформуємо людей через медичних працівників. У ХОДА створено спеціальну телефонну «гарячу лінію», - повідомила керівник області.

Вона також зауважила, що буде проведено роботу з представниками аптечних мереж, які беруть участь у реалізації програми.

«Необхідні ліки мають бути у наявності на аптечних складах. Жодних виправдань щодо затримок поставок не може бути», - підкреслила голова ХОДА.

Також у ході наради Володимир Гройсман подякував Юлії Світличній за ефективну роботу з ліквідації наслідків НС у Балаклії.

«На сьогодні продовжуються роботи з розмінування. Відповідно до доручення Кабміну вони будуть завершені до 18 квітня, але, враховуючи наявні ресурси, плануємо зробити це раніше, - повідомила голова ХОДА. - Стосовно відновлення житлової інфраструктури - всі фінанси, що виділені Кабінетом міністрів, знаходяться на районному рівні. Майже 50 % житлового фонду охоплено роботами, у місті працюють понад 500 будівельників. Робота ведеться чітко у відповідності до покладених Кабміном завдань».

Володимир Гройсман підкреслив, що Харківщина може розраховувати на подальшу підтримку Кабміну у відновленні інфраструктури та житлового фонду Балаклії.

«Все, що треба буде додати, ми дофінансуємо. Прошу й надалі працювати максимально швидко, щоб люди повернулися до нормального життя», - сказав прем’єр-міністр.

Більше фото


Теги: світлична доступні ліки гройсман нарада селектор

Поділиться:Схожі новини