Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання проведення весняної призовної кампанії

14 квітня 2017 | 16:36

Селекторна нарада відбулась 14 квітня під керівництвом заступника голови ХОДА Олександра Скакуна.

Відкриваючи засідання, заступник керівника області підкреслив необхідність безумовного виконання законодавства та завдань Президента України під час проведення призову на строкову військову службу в 2017 році. Зокрема, він повідомив, що планове завдання з весняного призову для Харківської області становить 1200 осіб.

«Станом на 14 квітня призначено 749 призовників – це 62 % виконання планового завдання, - навів дані Олександр Скакун. – Хочу нагадати головам призовних комісій про необхідність посилення роботи з військового обліку на підприємствах та закладах різної форми власності».

Так, за інформацією директора Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексія Максимова, наразі на Харківщині тривають перевірки діяльності деяких районних призовних комісій.

«Відповідно до розпорядження голови ХОДА Юлії Світличної тривають перевірки стану військового обліку. Спільно з обласним військкоматом працює комісія облдержадміністрації, - повідомив Олексій Максимов. - За результатами перевірки відповідне доручення  буде спрямовано головам РДА та керівникам органів місцевого самоврядування».

У свою чергу, військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін визнав задовільною роботу призовних комісій міста Люботин – станом на 14 квітня планове завдання виконано на 114%, Близнюківського району – 106 %, Ізюмського району - 105% і міста Ізюм – 105%.

Також під час засідання обговорили питання відбору кандидатів на військову службу за контрактом у ІІ кварталі  2017 року. За словами Юрія Калгушкіна, у І кварталі планове завдання для Харківської області становило 570 контрактників, підписали контракт 574 військовослужбовця.


Теги: скакун максимов калгушкін весняний призов служба за контрактом

Поділиться:Схожі новини