Сьогодні в області увімкнуть електросирени
![Сьогодні в області увімкнуть електросирени Сьогодні в області увімкнуть електросирени](/content/documents/861/86059/thumb-newsDocument-564x376-0143.jpg)
Перевірка автоматизованої системи оповіщення населення Харківщини розпочнеться о 14:25.
Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.
«Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) і прослухати повідомлення, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадали в департаменті.
Мешканців Харківщини закликають зберігати спокій під час проведення планової технічної перевірки засобів оповіщення.