ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові проведуть навчальні курси для підприємців

11 квітня 2017 | 15:21

У Харкові проведуть навчальні курси для підприємців

Представників бізнесу навчать складати інвестиційні проекти, користуватись сучасними ІТ-інструментами та ознайомлять з ефективними методиками.

Безкоштовні навчальні курси «ІТ-інструменти для бізнесу» представлять фахівці Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин ХОДА за участю кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

«Цей курс, який включає 16 занять, розроблений спеціально для представників підприємницького сектору Харківського регіону, - повідомили організатори. - У результаті проходження цього курсу підприємець зможе розглянути всі найважливіші рішення для бізнесу, ознайомитись з методиками, що дозволяють приймати ефективні рішення в найкоротші терміни. Також слухачі отримають змогу користуватись сучасними ІТ-інструментами: для планування, видачі і контролю завдань, реклами, пошуку замовників і партнерів».

Початок курсу 18 квітня о 15:00 за адресою: Держпром, 3 під’їзд, 5 поверх, зала засідань Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації. Кількість учасників обмежена. Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація за електронною адресою: economist@kharkiv.biz.ua. Заявки бажано подати до 14 квітня.

Контактний телефон: 757-42-32.

Теги: підприємці курси it-інструменти для бізнесу департамент економіки

Версія для друку Поділиться:


Вверх