ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Учні 3-ї та 6-ї шкіл Балаклії повернулися до занять

04 квітня 2017 | 12:09

Учні 3-ї та 6-ї шкіл Балаклії повернулися до занять

У понеділок навчальний процес у закладах, що постраждали від вибуху боєприпасів на 65-му арсеналі, було відновлено. У середу також розпочне роботу після ремонту дитячий садок №8.

Хід ремонтних робіт у Балаклії обговорили під час чергового засідання штабу з відбудови будівель та споруд, постраждалих під час надзвичайної ситуації, під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка.

Він підкреслив, що питання відбудови та відновлення пошкодженого житла знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної.

«Усі необхідні ресурси для оперативного виконання поставлених завдань є, тому ми повинні якнайшвидше відремонтувати людям пошкоджене житло», -  наголосив Євгеній Шахненко.

На даний момент аварійно-відновлювальні роботи проводяться у 54-х багатоповерхових будинках, що розташовані в селищі Нафтовиків та на вулиці Арсенальній. У першу чергу здійснюється ремонт покрівель, потім будуть проведені внутрішньобудинкові роботи.

Уже проведено великий обсяг робіт із заміни вікон на металопластикові. Так, на вихідних було закінчено монтаж вікон у будинку, що розташований на вул. Арсенальній, 27. Там встановлено 335 віконних та дверних блоків.

Зараз проводиться робота на Арсенальній, 28, де також буде замінено 335 вікон. 5 квітня об’єкт планують здати.

За словами підрядника, зараз до міста приїжджають додаткові монтажні бригади, які з 5 квітня розпочнуть роботи на Арсенальній, 30, та на Арсенальній, 51.

Планується, що роботи із заміни вікон на вулиці Арсенальній будуть повністю завершені до Великодня (16 квітня).

Крім того, зараз проводиться монтаж вікон у багатоквартирних будинках у селищі Нафтовиків.

У понеділок Євгеній Шахненко разом із головою Балаклійської РДА Степаном Масельським відвідали селище Нафтовиків та військове містечко на вулиці Арсенальній, де ознайомилися з ходом аварійно-відновлювальних робіт та поспілкувалися з місцевими жителями.

Фото

Теги: відновлення шахненко штаб балаклія

Версія для друку Поділиться:


Вверх