ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Японія зацікавлена у співпраці з Харківською областю

04 квітня 2017 | 12:15

31 березня голова ХОДА Юлія Світлична провела зустріч із заступником Голови дипломатичної місії Посольства Японії в Україні, Міністром-радником Мічіо Харада.

Відкриваючи зустріч, Юлія Світлична висловила вдячність представникам іноземної делегації за увагу, яку приділяє Японія регіону. Як приклади ефективної співпраці, керівник області назвала проект з модернізації освітлення в ХНАТОБ ім. М. Лисенка, встановлення реабілітаційного басейну в інституті протезування.

«Ми зацікавлені у співпраці. Ви можете повністю розраховувати на нашу підтримку. Я, як глава області, в рамках законодавства всіляко готова сприяти залученню іноземних інвесторів на територію Харківщини. Якщо у вас буде бажання реалізувати проект в Україні, то ви його можете ефективно впровадити саме в Харківській області. У нас достатньо бажання, можливості і енергії для цього», - звернулася до заступника Голови дипломатичної місії Посольства Японії в Україні Юлія Світлична.

Мічіо Харада акцентував увагу на тому, що відкритий для нових пропозицій щодо зміцнення співпраці між регіоном і Японією. Він також зазначив, що в рамках проведення Року Японії в Україні в регіоні планується висадка сакури.

«На основі цього проекту ми дуже сподіваємося, що співпраця і відносини між Японією і Україною, а також між Японією і Харківською областю, продовжить зміцнюватися. Після того, як ми повернемося до Києва, я все розповім про цю поїздку і порекомендую нашому послу приїхати до Харківської області. Ви були призначені на посаду керівника області в минулому році, і я чув, що ви докладаєте багато зусиль для процвітання цього регіону, - звернувся до Юлії Світличної Мічіо Харада. - Ми обговоримо з японськими компаніями, щоб вони звернули увагу на Харківську область. Для того, щоб реалізовувати тут проекти, потрібно подивитися на цей регіон своїми очима».

Говорячи про перспективні напрями співробітництва між Харківською областю та Японією, Юлія Світлична зазначила, що регіон має досить серйозний потенціал і можливості для іноземного інвестора. Зокрема, у сфері промисловості, сільського господарства, освіти, науки, IT-сфери. Також, за словами керівника області, регіон зацікавлений у реалізації екологічних проектів.

Керівник області також зазначила, що у зв'язку з тим, що 2017-й оголошено Роком Японії в Україні, харківські виші будуть впроваджувати на території регіону кілька проектів, які присвячені співробітництву двох країн.

Більше фото

Фото

Теги: світлична зустріч японія проекти співробітництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх