Харківські плавці здобули медалі чемпіонату України

Змагання серед юніорів відбулись з 27 по 29 березня в місті Бровари Київської області.

У них взяли участь дівчата до 15 років та юнаки до 16 років з усієї країни. За підсумками чемпіонату на рахунку харківських спортсменів було 10 золотих, 8 срібних та 8 бронзових нагород.

- Тетяна Євмінова: 3-е місце - 50м вільним стилем, 3-е місце - 200м комплексним плаванням;
- Аліса Манойло: 3-е місце - 50м батерфляєм.

Також харків’яни успішно виступили в естафетах.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за командою Києва, третіми стали плавці Дніпропетровської області.

Ці змагання стали одним з етапів формування та підготовки збірної команди України, яка наприкінці червня буде змагатися в Ізраїлі за медалі чемпіонату Європи серед юніорів, а також за медалі чемпіонату світу серед юніорів, який в серпні цього року прийматиме США. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.