Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Покрівлі 8-ми будинків на вул. Арсенальній у Балаклії вже відремонтовано

Покрівлі 8-ми будинків на вул. Арсенальній у Балаклії вже відремонтовано

30 березня заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко провів чергове засідання штабу з будівництва та відновлення будівель і споруд, пошкоджених під час надзвичайної ситуації в Балаклії.

У ході засідання представники підрядних організацій доповіли про ситуацію на об’єктах.

Так, за уточненими даними, у відновлювальних роботах будуть задіяні близько двадцяти будівельних компаній, сім з яких уже взялися до роботи.  

Наразі розпочата робота з ремонту покрівель на 12-ти об'єктах у селищі Нафтовиків. На вул. Арсенальній робота триває у всіх 16-ти постраждалих будинках. На даний час вісім покрівель уже відремонтовано, будівельники взялися до ремонтів квартир.

Триває робота із заміни пошкоджених вікон на металопластикові у БЗОШ №6 у сел. Нафтовиків, БЗОШ №3 та ДНЗ №8. 30 березня у Балаклійській загальноосвітній школі №6, яка найбільш постраждала під час надзвичайної ситуації, було замінено всі пошкоджені вікна третього поверху.  

Під час обговорення питання забезпечення будівельними матеріалами Євгеній Шахненко повідомив, що для проведення покрівельних робіт 31 березня до Балаклії надійдуть 10 тисяч листів профнастилу.

Нагадаємо, що під час надзвичайної ситуації в місті Балаклія було пошкоджено 117 багатоквартирних будинків та близько 10-ти об'єктів соціальної сфери.