ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

76 дітей з Харківщини відправилися на оздоровлення до табору «Молода гвардія»

17 березня 2017 | 16:12

76 дітей з Харківщини відправилися на оздоровлення до табору «Молода гвардія»

Вони відпочиватимуть в Одесі з 17 березня до 6 квітня.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, під час ІІ Тематичної зміни «Мова – життя духовного основа» у таборі зможуть оздоровитися діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Це 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 36 дітей із малозабезпечених сімей, 4 дитини-інваліда та одна дитина, батько якої загинув у АТО.

Крім того, з 28 лютого по 20 березня 33 дитини пільгових категорій з Харківської області відпочивають у таборі «Артек» у Києві. Серед них - 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 дітей із малозабезпечених сімей та 1 дитина-інвалід.

У закладах для дітей організовано насичений відпочинок, який включає екскурсії, відвідування театрів, цирку, кіно, участь у спортивних та культурно-масових заходах.

Протягом змін діти відвідують школи.

Довідка. Міністерством соціальної політики України доведено плани-графіки розподілу путівок на оздоровлення дітей та тематики змін у дитячих центрах на 2017 рік.

Протягом року планується проведення 13 тематичних змін як у ДПУ «МДЦ «Артек», так і в ДП «УДЦ «Молода гвардія», де матимуть змогу оздоровитись та відпочити 20 770 дітей соціально незахищених категорій з усіх куточків України. 

Теги: оздоровлення табір молода гвардія артек

Версія для друку Поділиться:


Вверх