ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична провела виїзний прийом громадян на заводі «ХТЗ»

14 березня 2017 | 16:11

Співробітники підприємства зверталися до голови ХОДА за допомогою у вирішенні різних питань соціального характеру.

Зокрема, працівники ХТЗ просили сприяти у наданні медичної допомоги, порушували питання, пов'язані з призначенням субсидій, проблемами побутового характеру. Низка питань стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування співробітників заводу.

Заяви всіх, хто просив допомоги, за зверненням Юлії Світличної, будуть розглянуті профільною комісією обласної адміністрації.

«Ми закладаємо в обласному бюджеті чималі кошти для надання матеріальної допомоги людям, які опинилися в складних обставинах. Тим, хто справді потребує такої підтримки, вона буде надана в максимально можливому обсязі», - зазначила Юлія Світлична.

Вона доручила керівникам Департаменту соціального захисту та Управління охорони здоров'я ХОДА взяти під особистий контроль вирішення питань, пов'язаних з соціальним і медичним забезпеченням громадян, які прийшли на прийом.

Також Юлія Світлична звернулася до керівництва заводу та представників профспілки з проханням підтримувати співробітників підприємства, що опинилися у важкій ситуації.

У ході робочої поїздки на завод голова ХОДА також проінспектувала роботу підприємства. Вона ознайомилася з роботою цехів та поспілкувалася з керівництвом заводу, пообіцявши подальшу підтримку підприємству.

«Було багато питань щодо долі заводу, але завдяки спільним зусиллям держави, особисто Президента України Петра Порошенка, інвестора, завод вдалося запустити, - зазначила Юлія Світлична. - Сьогодні головне завдання інвестора - виконати зобов'язання, взяті перед державою і перед трудовим колективом. Найважливіше - щоб у людей була робота і заробітна плата».

Юлія Світлична підкреслила, що запуск ХТЗ - один з етапів розвитку машинобудування області, яке є основою економіки Харківщини.

Виконавчий директор ХТЗ В'ячеслав Шевченко повідомив, що з моменту запуску підприємство випустило 107 тракторів, у середньому на заводі виробляють 7 тракторів на добу.

«Ми вдячні голові області Юлії Світличній за розуміння потреб заводу і особисту підтримку. За безпосереднього втручання Президента завод відновив роботу. Сьогодні у нас укладений ексклюзивний договір на 500 тракторів, є заявки від покупців з країн СНД. У цьому році ми плануємо випустити 2000 тракторів. Можливо, навіть більше», - розповів В'ячеслав Шевченко.

За його словами, за умов стабільного випуску продукції середню заробітну плату на заводі планують підняти до 8 тис. грн. Зараз вона становить близько 4,5 тис. грн.

Більше фото

Фото

Теги: світлична прийом громадян хтз

Версія для друку Поділиться:


Вверх