ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ДЮСШ «Комунар» встановили сучасну акробатичну доріжку

10 березня 2017 | 17:13

На нове спортивне обладнання заклад чекав понад 10 років.

«Харківські спортсмени, які займаються стрибками на акробатичній доріжці, показують стабільно хороші результати. Зокрема, минулого року вони привезли з чемпіонату України 11 медалей, - підкреслив заступник голови - керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев під час робочої поїздки в ДЮСШ «Комунар» 10 березня. - На жаль, тривалий час вихованці відділення, які займаються на акробатичній доріжці, змушені були тренуватись на покритті, яке знаходилося в аварійному стані. Батьки спортсменів звернулися за допомогою до голови ХОДА Юлії Світличної. І торік з обласного бюджету були виділені необхідні кошти. На придбання та установку доріжки спрямували 143 тисячі гривень».

Тренер відділення стрибків на акробатичній доріжці Андрій Зубко розповів, що колишнє покриття знаходилося в аварійному стані з 2007 року.

«У нас проходять чемпіонати області зі стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці), займаються майстри спорту України та кандидати в майстри спорту, вихованці СК «Комунар» і ДЮСШ № 1. Безумовно, тренуватись на такій доріжці було дуже складно, тому ми вдячні Юлії Світличній за те, що вона відгукнулася на наше прохання, і тепер діти можуть займатися на сучасному покритті», - зазначив Андрій Зубко.

Фото

Теги: бабічев комунар спортивна школа діти спорт акробатична доріжка

Версія для друку Поділиться:


Вверх