Юні дзюдоїсти з медалями повернулися з Дніпра

На Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків «Меморіал Івана Прищепи» спортсмени Харківщини здобули чотири нагороди.

У змаганнях взяли участь 162 дзюдоїсти з семи областей України. За підсумками турніру харків’яни вибороли 2 срібні та 2 бронзові медалі.

У ваговій категорії понад 73кг срібним призером став Ілля Петров, поступившись у фіналі супернику з Кривого Рогу.

Також срібну медаль завоював Михайло Фік. У ваговій категорії до 38кг харківський борець успішно дійшов до фіналу, але у бою за «золото» поступився супернику із Запоріжжя. У цій же ваговій категорії третє місце посів Ілля Рін’єрі.

Ще одну бронзову медаль Харківській області приніс Кирило Волков, який посів третє місце в ваговій категорії до 46кг. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.