Стартує міжнародна акція «Тризуб – це Україна»
![Стартує міжнародна акція «Тризуб – це Україна» Стартує міжнародна акція «Тризуб – це Україна»](/content/documents/854/85375/thumb-newsDocument-564x376-a3f8.jpg)
Основною метою флешмобу є поширення інформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.
«У зв`язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів. Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що, в свою чергу, призводить до дезінформованості громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні», - зазначають організатори.
Учасником флешмобу може стати кожен бажаючий. Для цього необхідно роздрукувати плакат з гаслом акції «Тризуб - це Україна» або «Trident is Ukraine», зробити горизонтальне фото та розмістити його на офіційній сторінці акції.