ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина може задавати тон розвитку іншим регіонам України. Юлія Світлична

28 лютого 2017 | 16:49

28 лютого глава ХОДА вручила державні нагороди найкращим представникам промисловості, сільського господарства, науки, медицини, культури та інших сфер життя Харківської області.

«За дорученням Президента України Петра Порошенка я маю честь вручити державні нагороди кращим із кращих харків’ян. Мені приємно, що ця зала зібрала всіх - хліборобів, трактористів, слюсарів, фармацевтів, тих, хто рятує життя людей. Усіх вас відзначив Президент України - за вашу сумлінну працю, за ваш внесок у соціально-економічний розвиток держави, за те, що ви кожного дня своєю працею створюєте сталий шлях розвитку нашої Харківщини», - звернулася Юлія Світлична до присутніх.

Вона підкреслила, що відновлення слави й економічної потужності Харківської області починається з промисловості.

«Промисловий комплекс, яким пишається Харківщина сьогодні, має змогу «вдихнути свіже повітря». Одне з найбільших машинобудівних підприємств країни - Харківський тракторний завод, сьогодні може забезпечити роботою і достойною заробітною платою дві тисячі харків’ян», - зауважила керівник області.

Успішною сьогодні є робота й за іншими напрямками соціально-економічного розвитку регіону.

«Ми продовжимо будувати найкращу в Україні філармонію. Завершимо будівництво надсучасного ЦНАПу, щоб жителі області могли долучатися до дерегуляції та отримувати дозвільні документи за спрощеною процедурою. Реалізація цих та багатьох інших проектів додає впевненості у майбутньому нашої області, - зазначила Юлія Світлична. - У нашій області є злагоджена команда однодумців, яка кожного дня доводить, що Харківщина може задавати тон усім іншим регіонам. Я впевнена, що розбудова України, її соціально-економічне зростання також почнуться з Харківщини. Бажаю вам наснаги і впевненості у завтрашньому дні».

Більше фото

Фото

Теги: світлична державні нагороди

Версія для друку Поділиться:


Вверх